Oticon Alta Pro 2Oticon Alta2, her zamankinden daha fazla kişiselleştirme fırsatı sunan premium işitme cihazları ailesidir. Alta2, Oticon’un BrainHearingTM teknolojisinin tüm özelliklerini içerir: Speech Guard E, Spatial Sound, Free Focus ve YouMatic. Bunlar size mevcut en iyi ses kalitesini, ses ve konuşma detaylarına en geniş erişimi sunmak için birlikte çalışır. Alta2’deki Soft Speech Boaster hafif sesleri daha rahat duymanızı sağlar.

Alta2’deki Speech Guard E özelliği gürültülü ortamlarda bile beynin kolayca söylenenleri anlamasına yardım etmek için konuşmanın netliğini ve ayrıntılarını korur. Free Focus özelliğiyle, Alta2 işitme cihazları, bir toplantı veya sosyal ortama girmek için yürüyüp hareket ederken bile dinlemek istediğiniz seslere odaklanacaktır. Konuşmaya odaklanırken, arka planda kalan sesleri de duyabileceksiniz. Alta2’deki Gelişmiş Yönsel Mikrofon, seslerin nereden geldiğini algılamak için beynin doğal yeteneğini destekler, dikkatinizi nereye yöneltmeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olur.

YouMatic Teknolojisi

Sıradan işitme cihazları herkes için aynı ayarların işe yaradığını varsayar. Fakat iki kişi sesleri aynı şekilde duymak istemez. Beynimizin sesleri farklı yorumlamasının nedeni budur. Alta2’deki YouMatic size en tatmin edici ve doğal dinleme deneyimi için kişisel dinleme tercihlerini sunar.