Phonak Audeo B
İşitme cihazlarınız her sese otomatik olarak uyumlu olduğunda hayat başlar.

Sadece bir kere tam yükleme ile 24 saat işitme
Şimdiye kadar ki en hızlı şarj ve en uzun süre kullanılabilen şarj edilebilir işitme cihazı Audéo B-R ile tek kullanımlık pillerin yarattığı sıkıntılardan kurtulun.
Her yerde rahatça işitme için tam otomatik
Nereye giderseniz gidin işitme cihazınızla eşsiz işitme performansının keyfini sürün.
Gürültülü ortamlarda daha çok anlayın.
Gürültülü ortamda tek bir sese odaklanarak işitme cihazı olmadan işitmeye kıyasla konuşmayı anlamada 60% gelişim.3

Phonak Audéo B-Direct ‘ı Farklı Kılan Nedir?

Phonak Audéo B-Direct’ı diğer işitme cihazlarından ayıran özelliklerinden başında tasarımı ve kullandığı son model teknoloji gelebilir diyebiliriz. Ürünün diğer ürünlerden farklı kılan en büyük özelliği ise ” tamamen kullanıcı odaklı ” akıllı işitme cihazlarının amiral gemisi olması diyebiliriz. Phonak Audéo B-Direct’nin en büyük özelliği olan akıllı telefonlarla olan ilişkisi hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında alabilirsiniz.

Phonak Audéo B-Direct Tüm Telefonlara Bağlanabiliyor!

Günümüzde kullanıcıların en büyük sorunu olarak gösterilen ” telefonlara bağlanamayan ” işitme cihazları sorununa kökten çözüm bulan Phonak, Audéo B-Direct modeli ile birlikte tüm cihazlara bağlanabiliyor! Yapılan araştırmalara göre dünyada insanların akıllı telefon kullanma oranı %74! Bütün bu cihazların %86’sı Android, %13’ü Apple (iPhone) İOS işletim sistemi kullanırken %1ise geri kalmış işletim sistemleri kullanıyor!