Siemens Nitro


Akıllı, hayatın tüm sesine süper güçlü bir çözüm getiriyor.Yüksek işitme kaybı olan kişiler için boyutu ve sahip olduğu güç ile Nitro büyük bir avantaj. Nitro size kulak arkası cihazların sahip olduğu gücü daha küçük boyutlarda kanal içinde kullanabileceğiniz bir cihazda sunuyor. Aynı zamanda gelişmiş feedbback önleyicisine sahip olan Nitro sesleri çok daha rahat duyabilmenizi sağlıyor

Nitro 70 desibele kadar olan kayıpları karşılayabilmesinin yanı sıra sahip olduğu feedback önleyici, hasta kullanım bilgilerini kaydetme, gürültü ve mikrofon gürültüsü azaltıcısı sayesinde C-guard korumasıyla cihazınızın ses kalitesi mükemmeldir.

Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.

Autophone: Otomatik olarak telefon moduna geçerek aramalar daha kolay ve anlaşılır hale gelir. Uyumlu yönsel mikrofon: Otomatik olarak önden, ardana ve yandan gelen sinyallere odaklanarak konuşmaların anlaşılabilme seviyesi geliştirilmiştir. Otomatik doğrudan ses girişi: Dış ses kaynağına bağlanabilir. Örnek olarak okullarda FM sistemi, öğretmenin sesini doğrudan öğrencinin kulağındaki işitme cihazına iletimi sağlanmaktadır.